logo

Hakkımızda

Solerosa Solarium 2005 yılından beri hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden beri kalitemizden ödün vermeden, hep en iyi hizmeti sunabilmek için çabaladık .Ve bu sektörde kendimize çok özel bir yer edindik. Her ne kadar yaptığımız iş güzellik ve görselliğe dayalı gibi görünse de aslında bu ciddi anlamda bir SAĞLIK işidir. Sizin sağlığınız bizim için herşeyden önce gelir. ‘Solariumda alınan en güzel renk, solarium olduğu belli olmayan en doğal renktir.’ Bizim için öncelikli amaç kişiye en DOĞAL RENGİ, en SAĞLIKLI şekilde aldırmaktır.

Yüksek kaliteli bronzlaşma teknikleri ile en doğal renge sahip olurken;günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz dinlenme salonumuzda dostluğumuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Stüdyomuz’ da 3 adet solarıum kabini bulunmaktadır. Tüm cihazlarımız Avrupa normlarına uygun olup; CE, TÜV, ISO gibi gerekli kalite belgelerine sahiptir

 

● Cihazlarımız her kullanımdan sonra özel dezenfaktan ile temizlenmekte olup her seferinde sizlere hijyenik bir ortamda solarium keyfi sunmaktayız.
● Kabin içerisinde bulunan ürünler / sarf malzemeler tek kullanımlık olup, kullanıldıktan sonra atılır.
● Cihazlarımız rutin ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta, ampuller kullanım süresi dolduğu● Tüm cihazlarımızın kendi klima sistemi olmasının yanında, kabinlerde ayrıca klima sistemi mevcuttur.

Solerosa Solarıum Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı bir kuruluştur.

Solerosa’ da kullanılmakta olan tüm kozmetik ürünlerin Sağlık Bakanlığı onayı ve tüm cihazların CE(uygunluk) belgeleri bulunmaktadır.

Gülümsemenin maliyeti hiçbirşeydir, ama hizmet sektöründe bunun anlamı herşeydir. Mükemmel bir mekanda,en son teknolojiyi güleryüzlü hizmetimizle birleştirdik. Sizleri güzellikleri bizimle paylaşmaya bekliyoruz.